Οι 18 κλήσεις για την Εθνική Γυναικών
Το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου , στη Μίκρα, θα ξεκινήσει η προετοιμασία της Εθνικής Γυναικών ενόψει των προκριματικών του EURO 2024, με τη Βοσνία στο Κάζιν (28/2, 20:00) και στο ΔΑΚ Λευκόβρυσης Κοζάνης (3/3, 17:00)
Ο ομοσπονδιακός τεχνικός Μενέλαος Δανήλος επέλεξε τις παρακάτω 18 αθλήτριες:
Χατζηπαρασίδου, Κερλίδη, Τσικνάκη, Ζενέλι, Σεβδίλη, Σαμολαδά (ΠΑΟΚ), Μ. Κεπεσίδου, Ν. Κεπεσίδου, Φράγκου, Στουγιαννίδου (ΟΦΝ Ιωνίας), Ανδρίτσου, Αμβροσιάδου (Αναγέννηση Άρτας), Κωστοπούλου, Θεοδοσοπούλου, Αργυροπούλου (ΑΕΣΧ Πυλαίας), Μ. Κουκμίση (Πανόραμα), Καραμάνου (ΓΑΣ Καματερού), Ζυγούρα (Neckarsulm- Γερμανία).
No comments
Post a Comment