'' Πάγωσε '' ο Κορυδαλλός στο Πανόραμα που επικράτησε με ένα γκολ... - greekhandball.com

'' Πάγωσε '' ο Κορυδαλλός στο Πανόραμα που επικράτησε με ένα γκολ...

Με προπονητή τον Τριαντάφυλλο Χριστοδουλίδη, καθώς, μετά από 5 χρόνια σταμάτησε η συνεργασία με την Ελλη Κουμιτσάρσκα, το Πανόραμα ( φωτο αρχείου ) πήρε πολύτιμη, εντός έδρας, νίκη με 31-30 σε βάρος του ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού για τα πλέϊ άουτ της Α1 Γυναικών.

Στα τελευταία λεπτά, το Πανόραμα πήρε διαφορά τριών τερμάτων, οι φιλοξενούμενες μείωσαν σε ένα γκολ, αλλά, δεν μπόρεσαν εντέλει να αποσπάσουν θετικό αποτέλεσμα.

Τα πεντάλεπτα :  1-1 5-4, 7-6, 8-6, 10-9, 12-11 ( ημίχρονο ), 15-14, 18-19, 23-23, 25-25, 29-27, 31-30.

Διαιτητές : Νικολαϊδης-Λινάρδος.

ΠΑΝΟΡΑΜΑ : Κουτσιμανή, Εμμανουηλίδου 4, Γ. Παπαδοπούλου , Τσαρτσίου 5, Νταντίρα, Σαμολαδά 2, Αμανατίδου 2, Προκοπίδου 6, Ζενέλι 6, Καραβέλη , Κουλούρη 5, Α. Παπαδοπούλου 1, Κυρικλίδου, Ασκεπίδου, Ειρ.Κουκλοτίδου, Ελ. Κουκλοτίδου.

ΑΟΑΟΔ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ : Πυρομάλλη, Σουάρες 5, Ν.Μαυρογεώργη 4, Καραγιάννη , Σίτογλου,  Δ.Μαυρογεώργη, Ζ.Μαυρογεώργη , Α.Σαββαλάκη 4, Μανδά 11, Δ.Σαββαλάκη 1, Ταβλαρίδη 5, Β.Παρέσογλου, Δ.Παρέσογλου.