Ακόμα τρεις ανανεώσεις αθλητών για την Πυλαία
Με ακόμα τρεις αθλητές ανανέωσε την συνεργασία της η Πυλαία. Συγκεκριμένα, οι Θεσσαλονικείς ανακοίνωσαν πως στην ομάδα συνεχίζουν οι Ανδρέας Ορφανουδάκης (39χρονος τερματοφύλακας), Κωνσταντίνος Κουκμίσης (20χρονος αριστερός εξτρέμ), Θοδωρής Αντωνιάδης (23χρονος αριστερός εξτρέμ).
Ο πρώτος, μάλιστα, ο οποίος υπέστη πρόσφατα ρήξη χιαστών, γνωστοποιήθηκε πως θα είναι επίσης προπονητής τερματοφυλάκων όλων των τμημάτων της Πυλαίας.
No comments
Post a Comment