Λ. Σεϊρεκίδης: «Η ομάδα έχει όρεξη, βρίσκουμε τους ρόλους μας»
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidWYXVvCsGRhljvL_yVXnqPxsTH1LMnvjWfGvMb5weLBhtyCOM6lAwATnQkTnOxu8tkRZ4TghFBDxb-faArBxF3UVrMwo8ixK0Gn00aJIchGPkxUonen5EhY1-q_z9Drr4mbdYvJicDJY/s1600/dyo_akomi_test_1.jpg)
Όρεξη και πάθος διακρίνει τους αθλητές του ΠΑΟΚ, οι οποίοι βρίσκουν σταδιακά τους ρόλους τους και βελτιώνονται τακτικά ενόψει της πρεμιέρας του Πρωταθλήματος, δήλωσε ο 25χρονος πλέι μέικερ, Λευτέρης Σεϊρεκίδης, ο οποίος τόνισε στο acpaok.gr: «Ολοκληρώσαμε την πέμπτη εβδομάδα προετοιμασίας. Η ομάδα είναι νέα και έχει όρεξη, δουλεύουμε σκληρά και με πάθος. Αγώνα με αγώνα η ομάδα συνδέεται όλο και περισσότερο και βρίσκουμε τους ρόλους μας. Καλούμαστε να βελτιώσουμε τη τακτική μας σκέψη στο παιχνίδι έως την έναρξη του Πρωταθλήματος».
No comments
Post a Comment