Στα... σκαριά η συμφωνία Ζαφειράκη Νάουσας - Δεληγιάννη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwsDPc1Ti4P6Efpekl5XeuxBsuHb2iAkWhNZcIcLJuyvkq20AHlJXXh32IL6byOrajCe614zS3gZORVgFtA9Yp_2Gn5OHnXQ9x_BZmeAReDK2d2Tqdq4nMpwNrMiwZW1h5ErECRUO_Wos/s1600/deligiannis-1200x900.jpg)
Σε κατ' αρχήν συμφωνία έχουν έρθει, σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του greekhandball.com, ο Ζαφειράκης Νάουσας και ο τεχνικός, Κώστας Δεληγιάννης. Οι δύο πλευρές, τις επαφές των οποίων αποκάλυψε η ιστοσελίδα μας (μεταβείτε πατώντας εδώ), συναντήθηκαν χθες (20/05) και τα... βρήκαν, σε πρώτη φάση, ενόψει της σεζόν 2020-21.
Την Δευτέρα (25/05), το απόγευμα, πρόκειται να οριστικοποιηθεί η συμφωνία, με την προϋπόθεση πως, μέχρι τότε, η ομάδα της Νάουσας θα έχει προχωρήσει στην ικανοποίηση κάποιων όρων του Δεληγιάννη.
Σημειώνεται πως ο προπονητής απέρριψε πρόταση της Βέροιας 2017.
No comments
Post a Comment