Οι Ρουμάνοι ψήφισαν «επανεκκίνηση» των Πρωταθλημάτων
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlFMlVFzLiN6_epm_G8jiv1xWE8VdzBrchdQ5bCBg6fDHYsWTTEgY0jHxMxp4ZG3Kj4pidUEN_ngXKdO1-ITh65ZABXBzjxkKoX_-x8laOTmvIuYJF0Q7jM9N9taBh6-Uu799wELnxshw/s640/frh-logo-fb.png)
Η Ρουμανική Ομοσπονδία χάντμπολ αποφάσισε να τερματιστούν στο γήπεδο τα Πρωταθλήματά της, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε σε χθεσινή (22/04) ανακοίνωσή της.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhD_Rpy2p7R9LqFNcvNTfDGGej0Cr4Lq67s96f5e7B9dXYyOc9AUwX6zAKVOH1N3B7kl4qGTadDKFVOz4v6E6R47uVJXedzWtiw9xosUX6BL_lRW9mYZDobCfdkXLs99yBgqE0PuEYDAY4/s1600/%25CE%25A7%25CF%2589%25CF%2581%25CE%25AF%25CF%2582+%25CF%2584%25CE%25AF%25CF%2584%25CE%25BB%25CE%25BF.png)
Συγκεκριμένα, γνωστοποιήθηκε πως η επανεκκίνηση των Πρωταθλήματων υπερίσχυσε με δέκα ψήφους, έναντι των τεσσάρων, της μη επανέναρξης. Η σεζόν, έτσι, προγραμματίζεται να συνεχιστεί από τις 31 Μαΐου και τόσο τα Πρωταθλήματα, όσο και τα Κύπελλα, να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι και τα τέλη Ιουνίου.
No comments
Post a Comment