Τελευταία νέα

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Handball Premier (16η αγωνιστική), Α2 Ανδρών 13η αγωνιστική), Β΄Ανδρών (1η, 8η και 11η αγωνιστική), Α1 Γυναικών 12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Σάββατο 15/02/2020
Handball Premier ( 16η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 17.00, ΑΣΕ Δούκα – Φαίακας Κέρκυρας
(Συρεπίσιος-Μερτινιάν, Μίγκας)
ΑΠΚ Κραχτίδη 18.00, Bianco Monte Δράμα – ΠΑΟΚ
(Χαρίτσος-Τόλιος, Παρτεμιάν)
Φιλίππειο ΔΓ 18.00, Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός-Τσιάνας, Σίσκου)
Ιωνικού 20.00, Ιωνικός Ν.Φ. - Άρης Νίκαιας
(Τζαφερόπουλος-Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
ΕΚΓ Μίκρας 15.00, ΠΑΟΚ Mateco – Προσοτσάνη
(Θεοδοσίου-Τορνικίδης, Σαμαράς)
Γιαννιτσών ΔΚΓ 18.00, Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βέροια 2017
(Δελόγλου-Βαγγελτζίκης, Κατσίκης)
ΔΑΚ Άρτας 18.00, Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος – Πανόραμα HONDA
(Τέμης-Πήτας, Αγγελίδης)
Νέας Ιωνίας 18.00, Ο.Φ.Ν.Ιωνίας – ΑΟΑΟΔΚ VTECH
(Παπαματθαίου-Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Ιλισίων 17.00, Ηλυσιακός ΑΟ – Αθηναϊκός Βύρωνα
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)
Πάτρας ΚΓ 17.30, Ακαδημία Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου
(Αβράμης-Χρόνης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Παπαδόπουλος-Μπαλάκος)
ΔΑΣ Κατερίνης 18.00, Αρχέλαος Κατερίνης – ΧΑΝΘ
(Γράψας-Κυριακού)
ΔΑΚ Κιλκίς 18.00, ΓΑΣ Κιλκίς – Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Θεοδοσίου-Μπουγιάκας)
ΚΓ Πανελληνίου 19.00, Πανιώνιος ΓΣΣ – Πανελλήνιος ΓΣ
(Βήτας-Σκλαβενίτης)

Β Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00, ΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟΑ Καστοριάς
(Λινάρδος-Λάσκαρης)
Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, ΑΟ Κοζάνης – Άρτα Handball 2015
(Νικολαΐδης-Τοκατλίδης)

Β' Ανδρών (11η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά
(Γερουλάνος-Γερουλάνος)
Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
(Ουζούνης-Παρασκευούδης)
ΑΠΚ Κραχτίδη 20.00, ΓΕ Δράμας – Πόντιοι Κιλκίς
(Σαπανίδης-Ηλιάδης)
Κορωπίου 20.00, ΓΣ Παπασιδέρης – ΠΟΚ Έσπερος
(Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 15.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Χανιά ΕΑΧ
(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

Κυριακή 16/02/2020
Handball Premier (16η αγωνιστική)
ΔΑΚ Έδεσσας 13.00, Αερωπός ManDynamic – Oλυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Κατσίκης)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
ΔΓ Βριλησσίων 17.20, ΕΣΝ Βριλησσίων – Ο.Φ.Ν.Ιωνίας
(Ζήσης-Καρυδάκης)

Β' Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 11.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Ιδομενέας Γαλατά
(Λεφάκης-Χρυσικόπουλος)

Β' Ανδρών (8η αγωνιστική)
Βόλου 15.00, Αγριά Βόλου Κένταυρος – Κερκυραϊκός
(Παλαμιώτης-Βελάνη)

Β' Ανδρών (11η αγωνιστική)
Σταυρούπολης ΔΑΚ 15.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Προσοτσάνη
(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)
ΔΚΓ Αιγίου 15.30, Σεριφάτο Αιγίου – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα
(Αβράμης-Χρόνης)
Πολιτείας 15.30, ΑΟ Πολιτείας – Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Ψύλλος-Γερουλάνος)
ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Άρης Θεσ/νίκης
(Μπαλάκος-Σαχίνολγου)

No comments