Τελευταία νέα

Τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΣΧΑ (28,30/1,1-2/2)


Σε συναντήσεις που διεξήχθησαν στις 28/1/2020, 30/1/2020, 1-2/2/2020, για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ (Κατηγορία 1, Κατηγορία 2), Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ (Κατηγορία 1, Κατηγορία 2, Ευ Αγωνίζεσθαι), Παγκορασίδων Β’ καθώς και για το Κύπελλο Ανδρών «Φ. Μπάβας» σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Φ. ΜΠΑΒΑΣ»:

Β’ αγώνας προημιτελικής φάσης:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 20-25

ΝΕΩΝ (8η αγωνιστική):

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-43

ΕΦΗΒΩΝ

Θέσεις 1-6 (5η αγωνιστική):

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 24-21

ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 42-24

Θέσεις 7-9 (3η αγωνιστική):

Ηλυσιακός-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 24-33

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (4η αγωνιστική):

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 10-0 (αα)

ΠΑΙΔΩΝ

Θέσεις 1-8 (6η αγωνιστική):

ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 33-28

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 34-32

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 24-45

ΑΣΕ Δούκα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 42-24

Θέσεις 9-15 (6η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-Πανελλήνιος ΓΣ: 29-35

Έσπερος Καλλιθέας-ΑΣΟΧ Φοίβος: 25-33

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10η αγωνιστική:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 17-33

ΑΣ Ηλιούπολης-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 26-17

ΕΣΝ Βριλησσίων-Αθηναϊκός: 45-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’-Κατηγορία 1

6η αγωνιστική/εξ αναβολής:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 22-24

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’-Κατηγορία 2

1η αγωνιστική/εξ αναβολής:

Πανιώνιος ΓΣΣ-Πανελλήνιος ΓΣ: 29-37

8η αγωνιστική/εξ αναβολής:

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Έσπερος Καλλιθέας: 32-29

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’/Θέσεις 1-6:

1η αγωνιστική/εξ αναβολής:

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός: 22-14

4η αγωνιστική/εξ αναβολής:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΑΣ Καματερού: 15-22

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’/Θέσεις 7-11:

1η αγωνιστική εξ αναβολής:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 21-22

2η αγωνιστική εξ αναβολής:

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 30-14

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1-5η αγωνιστική:

ΑΣΕ Δούκα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 25-18

Αθηναϊκός 1-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 27-16

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2-5η αγωνιστική:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 23-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 23-18

Ηλυσιακός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 18-13

ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ-5η αγωνιστική:

Πανελλήνιος ΓΣ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 20-23

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 17-20

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-Αθηναϊκός 2: 28-19

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

8η αγωνιστική:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 35-15    

No comments