Δύο προσθήκες για τον ΓΑΣ Κιλκίς
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEij4IrqJ4ZZM3FT08ulf6HMEqhr15ktRV5W9Dvq6z-vrXJvVl-HGOMFNJIexBn9ww6O1H-sANXzOaydG7bfM6NSKmmmcqQAJ-uIykFkJTUUyiL72Y64UfwNxBnMZPGu9znrhLFbSfD6RhU6/s1600/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.png)
Διπλό μεταγραφικό... χτύπημα για τον ΓΑΣ Κιλκίς, ο οποίος καλοσώρισε μέσω της σελίδας του στο facebook τους Ιάκωβο Ιλερή και Δημήτρη Γιαβασίδη. Η ομάδα βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας στο δεύτερο όμιλο της Α2 κατηγορίας (σε σύνολο οκτώ ομάδων) και ευελπιστεί ότι οι δύο προσθήκες θα βοηθήσουν ώστε να ανακάμψει.
Η ανάρτηση του ΓΑΣ Κιλκίς:
"Καλωσορίζουμε δυό παλιούς μας γνώριμους, τον Ιλερή Ιάκωβο και το Γιαβασίδη Δημήτρη, στην οικογένεια του ΓΑΣΚ και τους ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες!!!"
No comments
Post a Comment