Τελευταία νέα

Πρόγραμμα και Διαιτητές (21-22/12/2019)


Handball Premier (11η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά), Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

 Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
Handball Premier (11η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)
Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic- ΠΑΟΚ
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Αβράμης- Χρόνης, Νικολίτσας)

Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος
(Τόλιος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Πανόραμα Honda
(Νάσκος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)
Γιαννιτσών 20:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017
(Δελόγλου- Βαγγελτζίκης, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)
Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Ακαδημία Πάτρας
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)
Αξιούπολης 17:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Τζαφερόπουλος- Χαρίτσος)
ΔΑΚ Κατερίνας 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Γράψας- Κυριάκου)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανσερραικός
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Κραχτίδης 19:00, ΓΕ Δράμας- Μακεδών
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Καματερού 20:00, Λεωνίσας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Πολιτείας
(Λεφάκης- Ψύλλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, ΠΟΚ Έσπερος- ΓΣ Παπασιδέρης
(Φωτακίδης- Μπράμου)

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
Handball Premier (11η αγωνιστική)
Ιωνικού 13:00, Ιωνικός ΝΦ- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤSPORTS)
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ποσειδών
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
ΔΓ Βριλήσσίων 17:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανιώνιος
(Μερτινιάν- Φωτακίδης)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Πανελλήνιος
(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 14:00, Ιδομενέας Γαλατά- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)
ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης
(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΦ- Δόξα Βύρωνα
(Παλαμιώτης- Βελάνη)
Αιγίου 17:30, Σεριφάτο Αιγίου- Πήγασος Κύψελης
(Αβράμης- Χρόνης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 16:00, Ωρίωνας Χανιών- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 10:30, ΕΑΧ Χανιά- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)

No comments