Τελευταία νέα

ΕΣΧΑ: Τα αποτελέσματα του διημέρου 16-17/11


Τα πρωταθλήματα των Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α΄ - Β΄ και  Παγκορασίδων Α΄,της ΕΣΧΑ συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο (16-17/11),. Παράλληλα, πραγματοποιήθηκε η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Παγκορασίδων Β΄. Ακολουθούν τα αποτελέσματα:

ΕΦΗΒΩΝ (εξ αναβολής-4η αγωνιστική):

ΑΣΕ Δούκα-Ηλυσιακός: 34-23

ΠΑΙΔΕΣ (6η αγωνιστική):

Α΄ Όμιλος:
Ολυμπιακός Κερατσινίου-Πανελλήνιος ΓΣ: 25-22
Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 45-14
Έσπερος Καλλιθέας-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 14-43

Β' Όμιλος:
ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 23-35
Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-41
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΟΧ Φοίβος: 28-27

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (4η αγωνιστική):
ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΑΣ Καματερού: 31-27
Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 20-26
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 20-13
ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Ηλιούπολης: 36-24

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'/ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1 (3η αγωνιστική):

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 36-30
ΑΣΕ Δούκα-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 42-28
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΕΚ: 27-22
ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΑΣ Καματερού: 40-24
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 23-22
Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-28

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'/ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2 (3η αγωνιστική):

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 36-26
ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Πανελλήνιος ΓΣ: 18-14

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' (2η αγωνιστική):

Α' Όμιλος:
ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 35-5
ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Αθηναϊκός: 17-20
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Πανιώνιος ΓΣΣ: 10-0 (αα)

Β’ Όμιλος:
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 22-24
ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού: 8-29

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ (2η αγωνιστική):

Α’ Όμιλος:
ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός 2: 37-4
ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 12-24

Β΄ Όμιλος:
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 10-0 (αα)
ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣΕ Δούκα: 13-37

Γ’ Όμιλος:
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΑΣ Καματερού: 17-30
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 12-10
ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 31-21

Δ’ Όμιλος:
ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-ΑΕΚ: 37-12
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός 1: 11-28

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ (1η αγωνιστική):

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 29-9
ΔΑΣ Ζεφυρίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 40-10
Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 14-28
ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 0-10 (αα)

No comments