Η 16άδα της Εθνικής Ανδρών για το αυριανό (27/10) ματς με το Ισραήλ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyFLSXddQ3gt-sgO5fRPSQkKfahpZg664WYBcQNtEPteD5OMc0k0plcho8nuYG6BMZeT50oCJzZcaF5X3vRVnRil45T0qqhphV-8rqhN_CTe37KJ28g2uNxKLAUGw8zipfSpsgC3YT-tI/s1600/ACH_0871.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Εθνικής Ανδρών ενόψει του αυριανού (17:00 - ΕΡΤ3) αγώνα με αντίπαλο το Ισραήλ στο ΔΑΚ Λευκόβρυσης Κοζάνης, για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος του 2021.
Ο ομοσπονδιακός προπονητής, Γιάννης Αρβανίτης, επέλεξε τους παρακάτω 16 αθλητές: Μυλωνάς, Κεδέρης, Δομπρής, Νικολαϊδης, Παπαδιονύσιου, Αραμπατζής, (ΑΕΚ), Τσίλης, Τζηράς, Αραπακόπουλος, Λιάπης, Μάλλιος (Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή), Χερουβείμ (Φαίακας Κέρκυρας), Ηλιόπουλος (Nτορντχάιμ - Γερμανία), Μπουκοβίνας (Ες - Λουξεμβούργο), Πασσιάς (Σβερίν - Γερμανία), Κοτανίδης (Θιουδάδ Ρεάλ - Ισπανία).
Εκτός αποστολής έμειναν οι Μωραΐτης, Καλόμοιρος, Παπαντωνόπουλος.
No comments
Post a Comment