Κληρώνει αύριο (18/09) για Έφηβους και Νέους
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh19qTDGDDuorJ139Q6-8pHNGZART0VeBoviEiI7RO_rqmoVew0y7d6hGFCsqxhCOLaRHwjEkNHL87zMdCxN8VeykE_F0J2n8dmNohomh-6jPq2VbyWVZ2qy4aGSZWZVgxDLNMck1Kj1AE/s400/esxaperspective2.png)
Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νέων Ανδρών θα γίνει αύριο (18/09), στις 14:00, στα γραφεία της ΕΣΧΑ (Ένωση Σωματείων Χειροσφαίρισης Αττικής), στην Αθήνα.
Το Πρωτάθλημα Εφήβων (Κ18) ξεκινάει στις 25-26/09 (Τετάρτη και Πέμπτη) και σε αυτό μετέχουν 10 ομάδες, οι οποίες είναι: ΑΕΚ, ΑΣΕ Δούκα, Άρης Νικαίας, Δόξα Βύρωνα, Ηλυσιακός, Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας, Ολυμπιακός Κερατσινίου, ΟΦ Νέας Ιωνίας, Ολυμπιακός, Πανελλήνιος.
Το Πρωτάθλημα Νέων (Κ20) ξεκινάει στις 02/10 (Τετάρτη) και θα λάβουν μέρος 8 ομάδες: ΑΕΚ, Άρης Νικαίας, ΑΣΕ Δούκα, Βριλήσσια, Δίας Μοσχάτου-Ταύρου, Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας, Ολυμπιακός, Ολυμπιακός Κερατσινίου.
No comments
Post a Comment