Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο - Το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Handball Premier (16η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η- 14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η-9η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (16η αγωνιστική)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Άρης Νίκαιας (Σκλαβενίτης- Τόλιος, Νικολίτσας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Αερωπός Έδεσσας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Άρτας 14:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Τσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)
Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Honda Πανόραμα (Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)
Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μπεμπέτσος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017 (Νάσκος- Βαγγελτζίκης, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Φαίακας Κέρκυρας (Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Ζαφειράκης Νάουσας (Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς (Αναστασίου- Μαυρίδης)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Άρης Θεσσαλονίκης (Λινάρδος- Νικολαΐδης)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική) 
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ιωνικός ΝΦ (Βήτας- Κουτσός)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΓΣ Παπασιδέρης (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμών Σαλαμίνας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Ζήσης- Λεφάκης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΟ Νηρεύς (Φωτακίδης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Σαματά- Πρεβενά)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Μακεδών (Σαπανίδης- Παρασκευούδης)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας (Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Τορνικίδης- Μπαλάκος)
Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Αγρία Βόλου (Μπράμου- Γερουλάνος)
ΔΓ Βύρωνα 16:15, ΑΕΚ Βύρωνα- Αθηναϊκός (Φωτακίδης- Γιακαλής)
Σαλαμίνας 20:00, Πανιώνιος- ΑΟ Πολιτείας (Ζήσης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Σταυρούπολης 15:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας (Στεφανίδης- Βελάνη)
ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Προσοτσάνη (Τέμης- Πήτας)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΟΔΚ Άρης (Ψύλλος- Καρυδάκης)

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
Handball Premier (16η αγωνιστική)
Ρέντη 16:30, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα (Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)
ΔΑΚ Νεάπολης 17:00- ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV- ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3) (Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Θεοδοσάκης)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- Ελπίδες Αμυνταίου (Πατιός- Τσιάνας)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- Ιωνικός 2010 (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων (Πήτας- Λάσκαρης)
Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Πάτρας 18:30, Ακαδημία Πάτρας- Έσπερος Καλλιθέας (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πανσερραϊκός (Στεφανίδης- Βελάνη)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φιλώτας Φλώρινας (Αναστασίου- Παπαδόπουλος)
ΔΑΚ Λαμίας 19:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΕΚ Βύρωνα (Ρέλλιας- Παρασκευγιώτης)
Ηλιούπολης 19:30, ΑΣ Ηλιούπολης- Σεριφάτο Αιγίου (Χρηστίδη- Μπράμου)

No comments