Με 400 παιδιά το τουρνουά δημοτικών στη Λαμία
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyE5l-D8sYR_Z-zGR9_c5OvPGz8Yq0qQ4r8OEJtn7EmQuBIX3Cdd2HYSGE7-LHZ0uzQtJkY2iSvh-EDAi45X4wLAvI6-Mv8wiJL6vhvsfEp6SrzV6RGMxfnsrq40eCO4sLLdIhPEf7-m4/s1600/20190209_101004.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σαββατο 9 Φεβρουαρίου στη Λαμία, το τουρνουά για παιδια δημοτικών σχολείων της πόλης, με κεντρικό σύνθημα "φτιάξε την ομάδα σου και έλα να παίξουμε".
Πάνω απο 400 παιδια Γ,Δ,Ε & ΣΤ τάξης, σε 3 ειδικά διαμορφωμένα γήπεδα στο παρκέ του Χαλκιοπούλειου κλειστού γυμναστηρίου, συμμετειχαν σε μια γιορτή με αγώνες, διαγωνιστικά παιχνίδια και πολλή μουσική.
Το τουρνουά συντόνισε ο Γιάννης Τσιάπας περιφερειακός αναπτυξιακός προπονητής της ΟΧΕ.
No comments
Post a Comment