Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο. Όλο το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (5η αγωνιστική)
Δ. Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΧΑΝΘ
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Διομήδης Άργους
(Τσάκωνας- Σκλαβενίτης, Κυριακούλιας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΚ
(Τζαφερόπουλος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- Μ. Αλέξανδρος
(Τέμης- Γιάννου, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΠΑΟΚ MATECO
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Κορρές, Ζωντανά sportshero.gr)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΓΑΣ Καματερού
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 2η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, Άρης Θ.- Φαίακας Κέρκυρας
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Λινάρδος- Καζαντζίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αρχέλαος Κατερίνης
(Πατιός- Πήτας)

Α2 Ανδρών (Νότος- 4η αγωνιστική)
Λουτρακίου 17:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΟΦΝ Ιωνίας
(Καραπάνος- Αβράμης)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- ΑΟ Νηρεύς
(Ζήσης- Γιαβρούτας)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Τόλιος- Ανταλής)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλήσσια- Ιωνικός ΝΦ
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
(Ψύλλος- Γιακαλής)

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φίλιππος Βέροιας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (ΕΡΤ3)
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Σκλαβενίτης- Μπράμου, Νικολάου)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 2η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Απόλλων Καλαμαριάς
(Μιχαηλίδης- Χαρίτσος)


Για τα Πρωταθλήματα Ε.Σ.Χ.Α. στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, το Σαββατοκύριακο 3-4 Νοεμβρίου 2018, την Δευτέρα 5 Νοεμβρίου 2018, την Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018 και την Πέμπτη 8 Νοεμβρίου 2018, θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:
ΟΑΚΑ 12.30: ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων
Βύρωνα 19.00: ΑΕΚ Βύρωνα-Δίας Μοσχάτου Ταύρου
Νίκαιας 21.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Καματερού 15.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
ΟΑΚΑ 10.45: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου
Πανελληνίου 11.00: Πανελλήνιος ΓΣ-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Βριλησσίων 12.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣΕ Δούκα Α’
Ολυμπιακού Χωριού 15.45: ΑΣΟΧ Φοίβος-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Α’
Καματερού 17.15: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΓΑΣ Καματερού
Νίκαιας 19.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα Β’
Καλλιθέας 21.00: Έσπερος Καλλιθέας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
Νίκαιας 16.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣ Ηλιούπολης
Σαλαμίνας 16.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΓΑΣ Καματερού
Κερατσινίου 18.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΠΑΙΔΩΝ:
Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Πανελλήνιος ΓΣ
Καλλιθέας 21.00: Έσπερος Καλλιθέας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Κερατσινίου 17.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Βύρωνα 15.00: ΑΕΚ Βύρωνα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
Βριλησσίων 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

No comments