Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο. Όλο το πρόγραμμα


Handball Premier (6η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (3η και 5η αγωνιστική)


Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΣΕ Δούκα
(Νάσκος- Χαρίτσος, Σίσκου)
ΔΓ Νίκαιας 18:00 Άρης Νίκαιας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Συρεπίσιος- Τόλιος, Νικολίτσας)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- BIANCO MONTE Δράμα 1986
(Χρηστίδη- Κουτσός, Μπεμπέτσος)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Αγγελίδης)
Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:30, Βέροια 2017- HONDA Πανόραμα
(Αναστασίου- Πήτας, Σίσκου)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Γράψας- Κυριακού, Δημόλας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ MATECO- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μεϊμαρίδης)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Μερτινιάν- Ανταλής, Κυριακούλιας)
Α2 Ανδρών- Βορράς (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Πρωτέας Άρτας (Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- ΓΑΣ Κιλκίς
(Τσιάνας- Μαυρίδης)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ζαφειράκης
(Τέμης- Γιάννου)
Α2 Ανδρών- Νότος (5η αγωνιστική)
Δαϊς 19:00, ΑΟ Νηρεύς- ΓΑΣ Καματερού
(Φωκίτης- Ψύλλος)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Τελαμών Σαλαμίνας
(Ζήσης- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου- Ποσειδών Λουτρακίου
(Σκλαβενίτης- Γιαβρούτας)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- Πανελλήνιος
(Μερτινιάν- Λεφάκης)
Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (6η αγωνιστική)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Aερωπός Έδεσσας (ΕΡΤ3)
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μεϊμαρίδης)
Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φίλιππος Βέροιας
(Θεοδοσίου- Γράψας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών- Βορράς (3η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Άρης Θ.
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Α2 Ανδρών- Νότος (5η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Χρηστίδη- Καρυδάκης)

No comments