Τελευταία νέα

Αποτελέσματα ηλικιακών ΕΣΧΑ

 

Σε αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, την Πέμπτη 3 Μαϊου 2018 και το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:


ΠΑΙΔΩΝ:
ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 33-26 (Α’ Χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα: 30-30 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)
Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-21 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 5-8)
Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-19
ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Πολιτείας: 36-26
 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 31-22


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 25-22
Πανελλήνιος ΓΣ-Αναγέννηση Βύρωνα: 24-15
Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 26-34

ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-26
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός: 22-14


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:
ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 26-18
ΑΕ Ζεφυρίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 23-5
Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός: 20-15

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 8-22
ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός: 22-29
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 21-24
ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού: 35-19
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 18-8
ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 22-17


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-13
ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 29-12
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ :
ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-3
ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 16-12

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 9-24
Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 17-10
 

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 11-28

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 15-9


ΜΙΝΙ:
ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 30-26
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός (1): 28-22
Αθηναϊκός (1)-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 22-35
ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 19-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα: 21-17
ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 27-13
Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 12-19
ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-18
ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ: 13-14
ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 12-24
ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)
ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 0-10 (αα)
ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ηλυσιακός: 16-31
Αθηναϊκός (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 19-29
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 21-17
Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 24-16
ΑΕ Ζεφυρίου-Αναγέννηση Βύρωνα: 20-17
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕ Ζεφυρίου: 10-26
ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού: 14-23
ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες Sport Club: 17-11
Θρακομακεδόνες Sport Club-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-19

No comments