Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο - Όλα τα μάτια στη Γλυφάδα

Σάββατο 10 Μαρτίου 2018

16ο Final Four Κυπέλλου Ανδρών
ΔΑΚ Γλυφάδας 17:15 (ΕΡΤ3), Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Τσάκωνας- Χασκής, Μίγκας- Αντωνόπουλος)
Αναπληρωματικοί διαιτητές: Πατιός- Τσιάνας
ΔΑΚ Γλυφάδας 19:30 (ΕΡΤ3), ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας (Πατιός- Τσιάνας, Κυριακούλιας- Κορρές)
Αναπληρωματικοί διαιτητές: Τσάκωνας- Χασκής

Α1 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Γράψας- Κυριάκου, Θεοδοσάκης)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΠΑΟΚ RED-LED (Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Φαίακας Κέρκυρας (Λινάρδος- Νικολαΐδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πρωτέας Άρτας (Νάσκος- Χαρίτσος)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς (Δελόγλου- Θεοδοσίου)
Συκεών 20:00, Μακεδονικός- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Στεφανίδης- Μαυρίδης)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)
Βριλησσίων 18:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ακαδημία Πάτρας (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΟΦΝ Ιωνίας (Παπαματθαίου- Ψύλλος)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Έσπερος Καλλιθέας (Καραπάνος- Αβράμης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Αγριά Βόλου (Ανταλής- Γιαβρούτας)
ΟΑΚΑ 20:00, ΑΟ Νηρεύς- Ιωνικός ΝΦ (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Σταυρούπολης 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΨΛ Ιωαννίνων (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Λινάρδος- Νικολαΐδης)
ΔΓ Νίκαιας 20:00, Άρης Νίκαιας- Σεριφάτο Αιγίου (Παπαματθαίου- Ψύλλος)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Άρης Θεσσαλονίκης (Αναστασίου- Παπαδόπουλος)
ΕΑΝ Ιωαννίνων 20:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Μακεδών (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Ιωνικός Λαμίας (Μπράμου- Λεφάκης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Πολυνίκης Ναυπλίου (Καρυδάκης- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:30, ΓΣ Παπασιδέρης- Πανιώνιος (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

16ο Final Four Κυπέλλου Ανδρών
ΔΑΚ Γλυφάδας 19:30 (ΕΡΤ3), Τελικός (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μίγκας- Κυριακούλιας)
Αναπληρωματικοί διαιτητές: Τσάκωνας- Χασκής

Α1 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- ΓΑΣ Καματερού (Λινάρδος- Νικολαΐδης, Μεϊμαρίδης)

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)
Φερρών 16:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Ζαφειράκης Νάουσας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Φερρών 14:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΟΛΑ Δράμας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- ΓΣ Δράμα 1986 (Αποστολίδης- Σαββίδης)
Κομοτηνής 16:00, Δημοκρίτειο- ΑΟ Προσοτσάνης (Στεφανίδης- Μαυρίδης)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, Βέροια 2017- Εθνικός Κοζάνης (Τέμης- Γιάννου)
Βύρωνα 17:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Αθηναϊκός (Ζήσης- Μπράμου)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 20:30, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Μυτιλήνης (Καπέλη- Σαλταμάρα)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κοζάνης 15:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς (Πήτας- Μπουγιάκας)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Μετς 17:00, Πήγασος Κυψέλης- Τελαμώνας (Κουτσός- Λεφάκης)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Αθηναϊκός (Τόλιος- Δαμάσκος)

No comments