Δεν τα κατάφεραν οι Έλληνες της Χιλντεσχάιμ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEivyi0J86mWdWMl5iMF5mKq8wQyO3o8N2ozOnb-Ki1j95XccOErHDkKZCPQJNhlyzfF7bzv0G4d9z_l6822hFPIKPZcrIQXR9j-x0UEzQRUded4YtwzMlTeJfk2NJON_XpGNlzSUA6SzN0/s320/21616335_710416992491220_3709613230243512362_n.jpg)
Ο Σάββας Σάββας ήταν για μια ακόμα φορά πρώτος σκόρερ της ομάδας του με 7 γκολ. Ο Νίκος Τζούφρας πέτυχε 3 τέρματα, ο Αδάμ Παπαδόπουλος 2 τέρματα ενω ο Νίκος Πασσιάς δεν σκόραρε.
Ο Σάββας Σάββας παραμένει στην πρώτη θέση στον πίνακα των σκορερ με 106 τέρματα, ενω η Χιλντεσχάιμ βρίσκεται στη 16η θέση της βαθμολογίας με 6 βαθμόυς σε 12 αγώνες.
No comments
Post a Comment