Προχώρησαν στην Ευρώπη Δημητρούλιας Λοϊζος, Γιαννόπουλος
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMLOF2eATMXifyxyliod2TT5Ya-ucX_KqZm8VM9WG0RGmLZDAZYcvoabtPRsOo7ipsfIQ-qmtt0p0mWXtKxGsVi6mvxRl_AqEPyio-aYqQVU95JU_JIj6nNqGHzciBbN8dcoov1IxIczc/s320/22310134_1640708625993747_1228189885795125010_n.jpg)
Η Κάρχενγκ απέκλεισε την Ουκρανική Σαχτάρ, πετυχαίνοντας δύο νίκες 32-30 και 37-28, με τα δύο παιχνίδια να διεξάγονται στο Λουξεμβούργο, με τον Κώστα Γιαννόπουλος να σημειώνει 2 τέρματα.
Η Κάρχενγκ θα αντιμετωπίσει στην επόμενη φάση του Τσάλεντζ Καπ την Ρωσική Κράσνονταρ στις 18-19 Νοεμβρίου στη Ρωσία και στις 25-26 Νοεμβρίου στο Λουξεμβούργο.
No comments
Post a Comment