Μια ακόμα μεγάλη εμφάνιση για την Τσάκαλου (ηχητικό)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixK36ImNlYLB36AwmpWIqixCTHgv2na_ttqDCAYCtHNLNx0Niys80GiLjUcO6mpaV2k6I64V-DxrOwlY9_CLxzHsW7_yfAEmfUXEPfldLpMY1nPmqkHKDv7GBitBSMtILU2qodAZ9nqy0/s320/22310587_396089870807045_8083105970098736628_n.jpg)
"Ήταν ο πρώτος αγώνας Champions league που παίξαμε εντός έδρας. θέλαμε πολύ τη νίκη και τους ρυθμούς αυτούς. Oλη την εβδομάδα κάναμε αρκετές προπονήσεις και πολλές ώρες βίντεο. Εγώ αγωνιστικά στην δεξιά πλευρά και προσπάθησα να δώσω ενέργεια και ταχύτητα στην ομάδα μου. Βοηθήσαμε κάποια γκολ. Η εντύπωση ήταν θετική. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι, η ομάδα με τις νίκες κιεγω σε αυτό το επίπεδο."
Ακούστε τη δήλωση της Λαμπρίνας Τσάκαλου
No comments
Post a Comment