Φαβορί για την πρόκριση η Ολλανδία μετά τη νίκη στο Βέλγιο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5HfBkZo4Q-SAIKuxHadIP586lWFrCg3nZgxi3asbXO3pyAf4UR8tKQb1Y0Wt9pnq2CC-XWf0H2DI7BLiKRhi85CBNMGutfb2bE1mTyrKmxSfEfbP62zE8ln84WfWKTynyONBsGEzMLCU/s320/22851824_2064530537114408_8624436774426643230_n.jpg)
Η βαθμολογία του ομίλου μας διαμορφώθηκε ως εξής:
1. Ολλανδία 4
2. Τουρκία 3
3. Βέλγιο 1
4. Ελλάς 0
Οι υπόλοιποι αγώνες θα ολοκληρωθούν από 4 εως 14 Ιανουαρίου του 2018, με την ομάδα μας να παίζει στο Βέλγιο στις 4/1, στις 7/1 και 11/1 με το Βέλγιο και Ολλανδία αντίστοιχα στην Αθήνα, για να κλείσει τις υποχρεώσεις της, στις 14/1 στην Τουρκία.
No comments
Post a Comment