Έγινε δεκτό το χρόνιο αίτημα της Λήμνου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhiF32h_-S6CNiOo_RG4zH3gXtBpmGi2UdRp337n9cS2a_4qXtGZMXzSC1KKeZWVNGgjKrCoDKerPFI9fOrJHAw24f7hjwFrDTVZBazk-7qTpSe7wHWNGBSIlcXn3S-9HaONyNUoLvz4Wc/s320/16683970_2249928435231264_7503262550863280018_n.jpg)
«Αν και πολύ αργά ως προς τον αγωνιστικό και οικονομικό μας σχεδιασμό πλέον... η ΟΧΕ (Ομοσπονδία Χειροσφαίρισης Ελλάδος) συμπεριέλαβε την ΑΕ Λήμνου στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής κατηγορίας (Όμιλο Βορείου Ελλάδος) που θα ξεκινήσει στης 18-19 Νοεμβρίου.
Οι κληρώσεις των Ομίλων για την σειρά των αγώνων αναμένονται στα τέλη του Οκτωβρίου!!!!»,
αναφέρει ο αρχηγός της ομάδας Γιώργος Παρούσης
No comments
Post a Comment