Προπονήσεις γυναικών Κ19 σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_Hh47l3hh__AStuUdN1nbcw9gu_T_MZ4UTTn0RQImUCWuc6H7ndMjACiFd_a1sJGdcL6vb13aQ0wQDpdMl8CRcRHVDB4TlcdW1bp7Y1NNiY1YSmJqMUFRaG22xGr21e-loykGNy8sDBk/s320/20272876_1452412031518091_1896531136_o-1200x630.jpg)
Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Μενέλαος Δανήλος και Αλέξανδρος Ταρινίδης κάλεσαν τις παρακάτω αθλήτριες:
Νότιο Κλιμάκιο: Μακρή, Ζηνωνίδου, Κερλίδη, Κρανιώτη, Διακογιάννη, Φραγκίσκου,
Αγγελοπούλου, Μάγκου, Καραμάνου, Χαριτίδου (ΟΦΝΙ), Τσικνάκη, Χριστοπούλου, Καραχάλιου, Βασιλείου, Σπυροπούλου, Ζενέλι, Αλιφιέρη, Ανδρίτσου, Μανιά, Νικολάου (ΓΑΣ Καματερού)
Βόρειο Κλιμάκιο: Πυριτίδου, Τροχίδου, Φράγκου, Ξυρίδου, Μαυροπούλου, Ζιάκα (Μέγας Αλέξανδρος), Σελεμίδου, Καβαζοπούλου, Παναγιωτίδου, Σαμολαδά (ΠΑΟΚ), Σεβδίλη, Αργυροπούλου, Αμανατίδου, Καραβέλη (Πανόραμα), Καλμουκίδου, Θεοδοσοπούλου, Σπυριδοπούλου (Φίλιππος Βέροιας), Λούρη, Γιώβη (Άρης Θ.), Γκαμπούρα (Εθνικός Κοζάνης).
No comments
Post a Comment