Φιλική νίκη των Βριλησσίων επί του Ποσειδώνα Λουτρακίου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmFS3s15YhkyGVC1nJpncxFxi2OsFRBJDQmAWVrA244z79MalziEQJftPyIfDC2jkkBaD6Jo_wf2QBFjJvQD8PuJqevTlg1rb7GU9YyGEOOV66XMmR7X94tC76vEV144XEyzlE_UI8Hj4/s320/20170922_190806.jpg)
Αγωνιστικά, οι δυο ομάδες στηριζόμενες στην άμυνα τους προσπάθησαν για τη νίκη, με το σκορ να είναι ισορροπημένο σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, με τα Βριλήσσια να φτάνουν τελικά στη νίκη σε μια
αναμέτρηση όπου ο Δημήτρης Καφφάτος για τα Βριλήσσια και ο Κώστας Τούτσης για το Λουτράκι, έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα, δοκιμάζοντας τακτικές και σχήματα ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος στις 7 Οκτωβρίου.
No comments
Post a Comment