Δυνατό παιχνίδι για τον Λεωνίδα απένταντι στον Κένταυρο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCm9u9esHiohMEgRFGZSz7UNtt01H_O7R4V2_ptYxsKQ30tzn8vol16c3ilX-AWsrMsg-FATYMhcrOw3YxilRhoJSGjjUVuOT2KKhlxhfKfGsfI_-TqpNI75NH2NtQdda7lUvqWvmSVyan/s320/15179161_1642761802691134_5474082203859729845_n.jpg)
"Κάθε παιχνίδι ειναι διαφορετικό προερχομαστε απο ενα κενό μιας εβδομάδας που ίσως επηρεάσει
λίγο αφου είχαμε βρει ρυθμό,ειμαστε όμως πανέτοιμοι πάντως για το παιχνίδι με το Βόλο που φαίνεται οτι θα ειναι ενα ακόμα ματς ντέρμπι,εχω εμπιστοσύνη όμως στις δυνατότητες των παικτών μου και στο πως σκέφτονται πλέον τα παιχνίδια και αυτο μας κάνει ήρεμους και έτοιμους" δήλωσε ο προπονητής του Λεωνίδα, Δημήτρης Αθανασιαδης
Από τη πλευρά του ο παίχτης της ομάδας Θανασης Ταουσάνης επεσήμανε:
"Το παιχνίδι του Σαββάτου είναι ενας πολύ σημαντικος αγώνας για μας διότι πρέπει να συνεχίσουμε και να διατηρήσουμε το πρόσωπο που έχουμε δείξει στα προηγούμενα παιχνίδια μας. Μετά απο μια εβδομάδα χωρίς αγωνιστική για μας πρεπει να μπούμε δυνατά απο το πρώτο λεπτό για να μπορέσουμε να πάρουμε την νίκη."
No comments
Post a Comment