Ξεκίνησαν εγγραφές και προπονήσεις τα τμήματα ανάπτυξης της Νεας Ιωνίας
Ξεκίνησαν τις προπονήσεις τους τα ηλικιακά τμήματα της Νεας Ιωνίας. Ο σύλλογος για άλλη μια χρονιά πιστός στην αγάπη του για το άθλημα και τήν ανάπτυξη του, ξεκίνησε τις προπονήσεις όλων των τμημάτων του. Μινι κορίτσια, Παγκορασίδες β, Παγκορασίδες Α, Κορασίδες και Νεανίδες, καθώς και μίνι αγόρια, Παμπαϊδες Β, Παμπαίδες Α και Παίδες.
Οι προπονήσεις των τμημάτων γινονται στό κλειστό γυμναστήριο Ν.Ιωνίας οπου έχει έδρα ο σύλλογος απο την ιδρυση του. Πληροφορίες στο κλειστό γυμναστήριο της Νεας Ιωνίας και στο τηλέφωνο 2102799200
Οι προπονήσεις των τμημάτων γινονται στό κλειστό γυμναστήριο Ν.Ιωνίας οπου έχει έδρα ο σύλλογος απο την ιδρυση του. Πληροφορίες στο κλειστό γυμναστήριο της Νεας Ιωνίας και στο τηλέφωνο 2102799200
No comments
Post a Comment