Ανάπτυξη σε τρια γήπεδα για τον Ωρίωνα Χανίων
Με την τεχνική επίβλεψη των Στέλιου Ντουνιαδάκη και Ευτύχη Χλωράκη ξεκίνησε τις προπονήσεις στα τμήματα υποδομής και για τη νέα σεζόν και συγχρόνως καλεί όλους τους νέους και τις νέες από 8-18 ετών να εγγραφούν στο σύλλογο να γνωρίσουν και να αγαπήσουν το άθλημα και να στελεχώσουν τα αναπτυξιακά τμήματα του Ωρίωνα
Σε τρία νέα γήπεδα ευελπιστεί, να αναπτύξει κύτταρα του αθλήματος ο σύλλογος του 'Ωρίωνα ' στην πόλη των Χανίων για την νέα σαιζόν. Στο κλειστό της Χρυσοπηγής , της Παλαιάς Ηλεκτρικής , και στην περιοχή του Ακρωτηρίου, στο ανοιχτό γήπεδο του πολυχώρου 'Es Cape' .Στόχος η δημιουργία ανταγωνιστικών πυρήνων με εσωτερικό πρωτάθλημα, ώστε να προκύψουν οι αυριανές ακαδημίες πιο έτοιμες για τα open πρωταθλήματα.
Σε τρία νέα γήπεδα ευελπιστεί, να αναπτύξει κύτταρα του αθλήματος ο σύλλογος του 'Ωρίωνα ' στην πόλη των Χανίων για την νέα σαιζόν. Στο κλειστό της Χρυσοπηγής , της Παλαιάς Ηλεκτρικής , και στην περιοχή του Ακρωτηρίου, στο ανοιχτό γήπεδο του πολυχώρου 'Es Cape' .Στόχος η δημιουργία ανταγωνιστικών πυρήνων με εσωτερικό πρωτάθλημα, ώστε να προκύψουν οι αυριανές ακαδημίες πιο έτοιμες για τα open πρωταθλήματα.
No comments
Post a Comment