Με 12 ανανεώσεις ξεκινά το Κιλκίς
Συνολικά 12 παίκτες ανανέωσαν τη συνεργασία τους με τον ΓΑΣ Κιλκίς για την εφετινή σεζόν στην Handball Premier καθώς μετά τους Γιάννη Γιανακόπουλο, Βαλάντη Ελευθεριάδη, Ραφαήλ Λασκαρούδη, Τηλέμαχο Νάκο και Βασίλη Ταραμονλή, συνεχίζουν και οι Βασίλης Βαφειάδης, Λευτέρης Καρβουνίδης, Παναγιώτης Καριοφύλλης, Ανέστης και Χρήστος Μαυρόπουλος, Στέλιος Φαχουρίδης και Αρίστος Φαχουρίδης .
Το Κιλκίς ξεκινά σήμερα την προετοιμασία του με νέο προπονητή, τον παλιό γνώριμο Νίκο Γεωργιάδη.
No comments
Post a Comment