Η ΠΑΕ ΑΕΚ στηρίζει το τμήμα χάντμπολ ενόψει της σημερινής (24/04) μεγάλης ευρωπαϊκής αναμέτρησης
Τις ευχές της για πρόκριση στον τελικό του EHF European Cup έστειλε η ΠΑΕ ΑΕΚ στην ομάδα χάντμπολ της Ένωσης, που σήμερα (24/04, 15:00) θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Γκορένιε Βελένιε, στο δεύτερο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων για τα ημιτελικά της διοργάνωσης.
Το μήνυμα της ΠΑΕ: «Eνα βήμα, πριν από τον τελικό του EHF European Cup στο χάντμπολ, η σκέψη μας και οι ευχές μας είναι μαζί σας για τη μεγάλη πρόκριση!
ΑΕΚάρα μπορείς!
Κάντε μας υπερήφανους για μία ακόμα φορά!».
No comments
Post a Comment