Τελευταία νέα

Όλα τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ



Σε συναντήσεις, που πραγματοποιήθηκαν στις 5-6-8-9-10-11/02, για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’-Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’-Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’-Κατηγορία 1, Παμπαίδων Β’-Κατηγορία 2, Παμπαίδων Β’-Ευ Αγωνίζεσθαι, καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Ανδρών «Φ. Μπάβας», σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Φ. Μπάβας»

Επαναληπτικός αγώνας προημιτελικής φάσης:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Έσπερος Καλλιθέας: 33-16


ΝΕΩΝ

9η αγωνιστική:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 44-23

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 24-27

ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ: 28-35


ΕΦΗΒΩΝ

5η αγωνιστική εξ αναβολής:

ΑΕΚ-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 31-17


ΝΕΑΝΙΔΩΝ

6η αγωνιστική:

ΓΑΣ Καματερό-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 20-30


ΠΑΙΔΩΝ

Θέσεις 1-8 (7η αγωνιστική):

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΕΚ: 28-17

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 23-28

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 31-27

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΕ Δούκας: 20-22


Θέσεις 9-15 (7η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 38-22

Πανελλήνιος ΓΣ-Έσπερος Καλλιθέας: 28-13


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11η αγωνιστική:

ΑΣ Ηλιούπολης-ΕΣΝ Βριλησσίων: 24-39


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

Κατηγορία 1 (11η αγωνιστική):

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 23-32

ΓΑΣ Καματερού-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 28-29

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΑΣΕ Δούκα: 28-31

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ: 26-27

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΕΣΝ Βριλησσίων: 31-25


Κατηγορία 2 (11η αγωνιστική):

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 32-49

Πανιώνιος ΓΣΣ-Έσπερος Καλλιθέας: 29-28 (πέναλτι)

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 23-22 (πέναλτι)


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

Θέσεις 1-6 (5η αγωνιστική):

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 31-12

ΓΑΣ Καματερού-Αθηναϊκός: 25-22


Θέσεις 7-11 (5η αγωνιστική):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 27-25

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 10-0 (αα)


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’

Κατηγορία 1 (6η αγωνιστική):

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 21-31

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα: 18-27

Αθηναϊκός 1-ΓΑΣ Καματερού: 24-23

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι: 28-17


Κατηγορία 2 (6η αγωνιστική):

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 22-15

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 12-18

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 15-19


Ευ Αγωνίζεσθαι (6η αγωνιστική):

Πανελλήνιος ΓΣ-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 33-9

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 10-0 (αα)

Αθηναϊκός 2-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 15-24


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’

9η αγωνιστική:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπαδισέρης Κορωπίου: 7-20

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 11-18

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 10-0 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 23-12

No comments