Τελευταία νέα

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (18-19/01)



Ακολουθούν το πρόγραμμα και οι διαιτητές (18-19/01) για τα Πρωταθλήματα της Handball Premier (12η αγωνιστική), της Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική), της Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική), της Β’ Ανδρών (5η και 7η αγωνιστική) και της Α2 Γυναικών (6η και και 7η αγωνιστική).

Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020

Handball Premier (12η αγωνιστική)

OAKA 13.00, ΑΣΕ Δούκα – Φίλιππος Βέροιας
(Σκλαβενίτης-Βήτας, Αντωνόπουλος)

Νέα Κίος 17.00, Διομήδης Άργους – ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τζαφερόπουλος-Λινάρδος, Νικολίτσας)

ΟΑΚΑ 17.00, ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
(Φωτακίδης-Τόλιος, Αντωνόπουλος)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic – Δράμα Bianco Monte
(Πατιός-Νικαλαΐδης, Ζέρβας)

ΔΓ Νίκαιας 18.00, Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic – Φαίακας Κέρκυρας
(Τσάκωνας-Φωκίτης, Μίγκας)

Ιωνικού 20.30, Ιωνικός Ν.Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18.00, ΓΑΣ Κιλκίς – Ελπίδες Αμυνταίου
(Χαρίτσος-Βαγγελτζίκης)

ΔΑΚ Νάουσας 18.00μ Ζαφειράκης Νάουσας – Αρχέλαος Κατερίνης
(Καζαντζίδης-Μπουγιάκας)

Συκεών ΔΑΚ 18.00, Φοίβος Eurolamp – Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γράψας-Κυριακού)

ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ – Ο.Φ.Νέας Ιωνίας
(Καρυδάκης-Λεφάκης)

ΚΓΑ Λουτρακίου 20.00, Ποσειδών Λουτρακίου – Αθηναϊκός Βύρωνα
(Αβράμης-Χρόνης)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Κέρκυρας 16.00, Κερκυραϊκός ΓΣ – ΑΟΑ Καστοριάς
(Τέμης-Πήτας)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

Σερρών 13.00, ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Άρης Θεσ/νίκης
(Μπαλάκος-Παπούλιας)

Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – ΓΕ Δράμας
(Μπέτμαν-Αγγελίδης)

ΔΓ Βύρωνα 18.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Πήγασος Κυψέλης
(Γιαβρούτας-Χρηστίδη)

Κορωπίου 18.00, ΓΣ Παπασιδέρης – Ιωνικός Ν.Μαγνησίας
(Γερουλάνος-Κουριώτης)

Καματερού 20.00 Λεωνίδας Αγ.Αναργύρων – Πολυνίκης Ναυπλίου
(Παπαματθαίου-Χρηστίδη)

ΔΓ Καλλιθέας 21.00, ΠΟΚ Έσπερος – Σεριφάτο Αιγίου
(Καρυδάκης-Λεφάκης)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Γιαννιτσών ΔΚΓ 18.00, Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Προσοτσάνη
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Σαμαράς)

Νέας Ιωνίας 18.00 Ο.Φ.Νέας Ιωνίας – ΠΑΟΚ Mateco
(Βήτας-Σκλαβενίτης, Ανταλής)

Φιλίππειο ΔΓ 18.00, Βέροιας 2017 – ΑΟΑΟΔΚ VTECH
(Ουζούνης-Παρασκευούδης, Σίσκου)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Κέρκυρας 18.00, Φαίακας Κέρκυρας – Εθνικός Κοζάνης
(Τέμης-Πήτας)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΚΓ Πανελληνίου 00.00, Πανιώνιος ΓΣΣ – Πολυνίκης Ναυπλίου
(Μπράμου-Δρακόπουλος)


Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΚΓ Πανελληνίου 12.30, Πανιώνιος ΓΣΣ – Σαλαμίνα HC
(Χαραλαμπίδης-Βήτας)

Αλεξ/πολης ΔΚΓ 18.00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης – ΧΑΝΘ
(Μπέτμαν-Ουζούνης)

Πάτρας ΚΓ 18.00, Ακαδημίας Πάτρας – ΕΣΝ Βριλησσίων
(Τσάκωνας-Φωτακίδης)

Β΄Ανδρών (5η αγωνιστική)

Βόλου 14.00, Αγριά Βόλου-Κένταυρος – ΑΟ Κοζάνης
(Βαγγελτζίκης-Παπούλιας)

ΔΑΚ Άρτας 16.00, Άρτα Handball 2015 – ΑΟ Ιωαννίνων
(Τέμης-Πήτας)

Β΄Ανδρών (7η αγωνιστική)

Πολιτείας 17.30, ΑΟ Πολιτείας – Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Φωκίτης-Χρυσικόπουλος)

ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μακεδών Θεσ/νίκης – Προσοτσάνη
(Παπαδόπουλος-Μπαλάκος)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Πόντιοι Κιλκίς
(Γράψας-Κυριακού)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΕΚΓ Μίκρας 16.00, ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανόραμα HONDA
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Απόλλων
(Νικολαΐδης-Σερασίδης)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού Χανίων 14.00 Χανιά ΕΑΧ – Ωρίωνας Χανίων
(Πρεβενά-Σαματά)

Ηλιούπολης 16.00, ΑΣ Ηλιούπολης 2006 – Αθηναϊκός Βύρωνα
(Γερουλάνος-Λεφάκης)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Σεριφάτο Αιγίου
(Μπράμου-Καρυδάκης)

No comments