Αλέξανδρος Αξιούπολης-Ελπίδες Αμυνταίου : Α2 Ανδρών, Live, Τελικό αποτέλεσμα 29-24 ( Ημίχρονο 15-10 ) - greekhandball.com

Ο αγώνας για την Α2  Ανδρών, Aλέξανδρος Αξιούπολης-Ελπίδες Αμυνταίου, θα καλυφθεί ως προς την εξέλιξη του σκορ από το greekhandball.com

Οι συνθέσεις των ομάδων :

Αλέξανδρος Αξιούπολης : Ζηλίδης, Παπαρήγας, Πεχλιβανίδης, Γιαβασίδης, Μενεψάκος, Καραπεΐδης , Καλπακίδης , Παλαιστής , Τσορλίνης, Πλατής, Καράγγελος , Κοπαΐδης , Μουτούδης , Βραχιολίδης , Ζιάρας, Ομάς.

Ελπίδες Αμυνταίου : Αναστασιάδης, Γιαννιτσόπουλος , Τατσίδης , Παπαχρήστου Γ. , Παπαϊωάννου, Πετρίδης, Ασιανός , Παρπούλας , Δ.Τόιτος, Δήμος, Κάντσης, Αβραμίδης, Παπαδόπουλος, Π. Τόϊτος.

16-10 στο 31΄ για τους γηπεδούχους

Πρώτος σκόρερ στο ματς ο Παλαιστής της Αξιούπολης, με 5 γκολ έως τώρα στο ενεργητικό του