Η πρόκριση περνάει από την Βοσνία για τον Ολυμπιακό - Ζωντανά το ματς
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVrE41kUUDAIMaixi0NMjb3YsUv82eixBrW5Bq4GDjpqv4B0io-MqXj-uNv9X-alf3WIXbMDY_KZczFyJSluBjkuV9ssIE-_OyFtZRQHMKnbfQXD9HGoBqlO6qQ4dsqhyphenhyphenqzCsQWCojVAA/s1600/olympiacos.jpg)
Να εξασφαλίσει την πρόκριση απέναντι στην Μπόρατς θα επιδιώξει απόψε (21:00) ο Ολυμπιακός, ο οποίος αντιμετωπίζει εκτός έδρας τους Βόσνιους, για το EHF Cup. Οι Ερυθρόλευκοι επικράτησαν με 30-21 στην πρώτη αναμέτρηση, στον Ρέντη και στον σημερινό επαναληπτικό μεταξύ των δύο θα επιχειρήσουν να ξεπεράσουν, για δεύτερη φορά, το εμπόδιο της Μπόρατς. Σε κάθε περίπτωση, η ομάδα που θα προκριθεί θα κοντραριστεί στον επόμενο γύρο της ευρωπαϊκής διοργάνωσης με την ρουμανική Τιμισοάρα.
Η διαφορά των εννέα τερμάτων που «έχτισε» ο Ολυμπιακός στον Πειραιά είναι σημαντική και το σύνολο του Γιώργου Ζαραβίνα ελπίζει ότι στο τέλος θα πανηγυρίσει.
Απών θα είναι ο Μπάγιος, ο οποίος έχει υποστεί διάστρεμμα και δεν ταξίδεψε με την αποστολή στην Μπάνια Λούκα.
Ο αγώνας θα προβληθεί διαδικτυακά από το ehftv στην παρακάτω διεύθυνση:
https://www.ehftv.com/int/livestream/rk-borac-m-tel-olympiacos-sfp/1706487?fbclid=IwAR0nynJqERT3wSqFyRZKY6alwOKyl1tC59zlitEp162IlxsXsMGcMEcp4Zg
No comments
Post a Comment