Μετονομάζεται ο Άρης Νίκαιας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKTr0SXXrWWZ53-w7T5nqH2AQHWEGdoKfrf35-E_Ul-9fplL4VMwXwBEZ329C1aRBcy4f-B1-zXNYs5q_7yaLF-K9YK-BKb_Ps0E28rHiDNk8Q2SAVNmYt_SgU-cy090qILwWe3E8DSPg/s1600/70211020_2916002191746733_427029322428055552_n.jpg)
Μέγα χορηγό θα ανακοινώσει μεθαύριο (17/09) ή την Τετάρτη (18/09) ο Άρης Νίκαιας σε συνέντευξη Τύπου. To Olympic Diagnostic Center, στα γραφεία του οποίου θα γίνει η συνέντευξη Τύπου, στον Πειραιά, συμφώνησε για συνεργασία με την ομάδα, το όνομα της οποίας θα... συντροφεύεται πλέον από το όνομα της εταιρείας, που θα προηγείται. Έτσι, ο Άρης Νίκαιας θα ονομάζεται στο εξής «Olympic Diagnostic Άρης Νίκαιας».
Αθλητές της ομάδας χάντμπολ του συλλόγου βρέθηκαν στο διαγνωστικό, όπου υπάρχει πλέον η δυνατότητα να πραγματοποιούν ιατρικές τους εξετάσεις και φωτογραφήθηκαν, με σκοπό την προώθηση της συνεργασίας.
No comments
Post a Comment