Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο - Το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
Handball Premier (19η αγωνιστική)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός MANDYNAMIC- Άρης Νίκαιας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
(Κουτσός- Ζήσης, Κυριακούλιας)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΓΑΣ Καματερού
(Τέμης- Γιάννου, Δημόλας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Honda Πανόραμα
(Ψύλλος- Μπράμου, Κορρές)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Βέροια 2017
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- ΓΑΣ Κιλκίς
(Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Τελαμών Σαλαμίνας
(Καραπάνος- Αβράμης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Ανταλής- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:30, ΑΟ Ιωαννίνων- Άρτα Handball
(Τέμης- Γιάννου)
Βόλου 1700, Αγριά Βόλου- Ολυμπιακός Κ.
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Πόντιοι Κιλκίς
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Λεφάκης- Καρυδάκης)

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Σεριφάτο Αιγίου
(Λεφάκης- Καρυδάκης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Φιλώτας Φλώρινας
(Πήτας- Λάσκαρης)

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
Handball Premier (19η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Μ. Αλέξανδρος
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Αρχέλαος Κατερίνης
(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ιωνικός ΝΦ
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- Πανελλήνιος
(Τόλιος- Κουτσός)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός 2010- ΑΟ Πολιτείας
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Απόλλων Σταυρούπολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Γιάννου)
Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Πανιώνιος
(Ανταλής- Λεφάκης)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- Πανσερραϊκός
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΓ Βύρωνα 19:00, Αθηναϊκός- Πήγασος
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΓΕ Δράμας
(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 12:00, Ιωνικός ΝΜ- Ηλιούπολη
(Ρέλλιας- Παρασκευγιώτης)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Αναστασίου- Μαυρίδης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Προσοτσάνη
(Νάσκος- Χαρίτσος)

No comments