Τελευταία νέα

Ο Παπασιδέρης Κορωπίου πρωταθλητής Ελλάδας σε παμπαίδες Β' και μίνι. Η κατάταξη (pic)




Ολοκληρώθηκε το Cherry Cup, το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' και μίνι που πραγματοποιήθηκε στα γήπεδα της Έδεσσας και της Αριδαίας. Ο Παπασιδέρης Κορωπίου ήταν ο μεγάλος νικητής και στις δύο κατηγορίες και μάλιστα αήττητος. Στους Παμπαίδες Β' επικράτησε στον τελικό με  21-16 του Ολυμπιακού Κερατσινίου, ενώ στην τρίτη θέση τερμάτισε η ΑΕΚ που επικράτησε του Δούκα με 24-21.

Στα μίνι ο Παπασιδέρης Κορωπίου επικράτησε στον τελικό του Διομήδη με 39-29 ενω τρίτος ήρθαν τα Βριλήσσια που επικράτησαν του Αερωπού με 26-25. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η κατάταξη και στις δυο κατηγορίες:


Κατάταξη Παμπαίδες Β'
1 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3 ΑΕΚ
4 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1
5 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1
6 ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ
7 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
8 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
9 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
10 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
11 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12 ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86
13 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
14 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2
15 ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
16 ΠΑΟΚ
17 ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
18 ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
19 ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
20 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
21 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2







Τα αποτελέσματα
Σάββατο 23 Ιουνίου
1 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 16-21
3 - 4 ΑΕΚ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 24-21
5 - 6 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 28-27
7 - 8 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 13-26

Παρασκευή 22 Ιουνίου
9-10 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 21-18
11-12 ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 23-26
13-14 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 23-22
15-16 ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΑΟΚ 24-17
17-18 ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 23-30
19-20 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 24-29
----------------------------------------------------------------------------------
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 21-20
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17-21
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 14-24
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 26-22
ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13-19
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 27-15
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΠΑΟΚ 21-16
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 12-20
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 24-27
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 28-18

Πέμπτη 21 Ιουνίου
ΑΕΚ-ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 22-17
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16-20
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 19-32
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 20-22
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 22-26
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 16-22
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 19-21
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 24-14
ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 10-27

Τετάρτη 20 Ιουνίου
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14-28
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΠΑΣ ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 17-10
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 14-29
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 36-15
ΑΕΚ-ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 32-10
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86 14-23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 34-11
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 16-14*
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΑΕΚ 30-31**
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 21-38
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 26-27
ΠΑΟΚ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 14-35
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 20-30
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  20-8
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 22-28
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 28-23
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 27-11
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-ΠΑΟΚ 20-16

Τρίτη 19 Ιουνίου
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14-30
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  27-8
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΑΕΚ 15-32
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22-20
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΧΑΝΙΑ 22-14
ΓΣ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86 19-30
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 16-24
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 26-24
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 20-32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 29-18
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 18-26
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  20-8
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 19-30
ΠΑΟΚ-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 10-29
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 29-11
ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -ΠΑΟΚ 2-16
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 18-25
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 30-17





Μίνι
Κατάταξη
1 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
2 ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ
3 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
4 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2
5 ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
6 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
7 ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1








Παρασκευή 22 Ιουνίου

1ος-2ος ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 39-29
3ος -4ος ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ- ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 26-25
5ος-6ος ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 21-24
-------------------------------------------------------------------------------------------
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 32-25
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2   21-25
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ  - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 41-13



Πέμπτη 21 Ιουνίου
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 40-26
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 13-24
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                          21-22
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ                19-31
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ    21-35

Τετάρτη 20 Ιουνίου
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 14-30
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 24-17
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 18-32
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 22-21***
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 9-16
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 33-31
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ          23-31

Τρίτη 19 Ιουνίου
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 37-31
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 27-17
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΠΑΣ ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 24-21
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΝΙΑ 14-15
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 21-27
ΓΣ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 26-15

No comments