Φιλικά με την Ιταλία για την ανδρών
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNb0_vetrJWC9L7Ffnj5Nn2Rm_bJNPj2W4rGaJUKKmIsgPt3U7qoari9_6pHZKLIEvtuCubvE7-u2SPybc6cBTjUB9IDZnbdVQjQvAec-0fydXdGm-LhVdpJ8fmDRLLnQw0b1CFdM5lK8/s320/22861797_1474343556006397_8201966493751561032_o.jpg)
Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 28 και την Παρασκευή 29
Δεκεμβρίου 2017 στο γήπεδο χάντμπολ του ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο της
προετοιμασίας ενόψει των προκριματικών του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος του
2019.
Η Εθνική Ελλάδος εν συνεχεία θα μεταβεί στη Θεσσαλονίκη, ενώ στις 3 Ιανουαρίου 2017 θα αναχωρήσει για Βρυξέλλες, ώστε να αντιμετωπίσει στις 4 Ιανουαρίου το Βέλγιο στην πόλη Λέουβεν για την 3η αγωνιστική του 5ου ομίλου της διοργάνωσης.
Η Εθνική Ελλάδος εν συνεχεία θα μεταβεί στη Θεσσαλονίκη, ενώ στις 3 Ιανουαρίου 2017 θα αναχωρήσει για Βρυξέλλες, ώστε να αντιμετωπίσει στις 4 Ιανουαρίου το Βέλγιο στην πόλη Λέουβεν για την 3η αγωνιστική του 5ου ομίλου της διοργάνωσης.
No comments
Post a Comment