Με Champions league ανδρών ξεκινούν οι Μπέτμαν-Τζαφερόπουλος
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1vRRjOlmLpggjTI2G8Bvu-IGi2uGAPpCZ1MZNbhR75yrdy5DcqsjvMAnUF-CDOjwsU08UdsfVOVWMt-HcoGpUr4xZoJEcqmnPHP_oLoIUr62nTlDMQwkKei8s5KnkNLTJ13J6GORnkfo/s320/15181256_10210758512780095_7507751723443972839_n.jpg)
Οι έλληνες διαιτητές θα βρεθούν στη 1 Οκτωβρίου, στο Βελένιε της Σλοβενίας, για να διευθύνουν τον αγώνα του 3ου ομίλου της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης, μεταξύ της Rk Gorenje Velenje και της Skjern
Handbold από τη Δανία.
Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 18:00 ώρα Ελλάδας, με παρατηρητή τον Μαυροβούνιο Βούισιτς.
No comments
Post a Comment