Με κόλα οι παμπαίδες. Αποφεύχθηκε αναταραχή με τους 1999. Η προκήρυξη των ηλικιακών.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijwh6cDa4D4r9UN446BS_y9acAj1QBG4VgXEfVMIEYJ6j9IUm87xxsEP4TqPpsQ02hAqw74tY0RkhhkbDgyIqssx5eIaB16EikNMFPuxTQTRQdxL71MStgNhHfwBOOxMc79X4ne8QZXCo/s320/386d819a1d02303c66e68075a764b961--handball-hummel.jpg)
Αξίζει να αναφέρουμε, ότι τελευταία στιγμή, με παρέμβαση 3 συμβούλων του ΔΣ της ΟΧΕ, αποφεύχθηκε, μια απόφαση που είχε προηγουμένως ληφθεί και επανήλθε η κανονικότητα. Σύμφωνα με την απόφαση αυτή, που είχε
ληφθεί σε συνεδρίαση με περιορισμένη απαρτία, θα αποκλείονταν από την κατηγορία εφήβων/νεανίδων οι γεννηθέντες το 1999 και η οποία είχε παρουσιαστεί λανθασμένα, ως εισήγηση, των ομοσπονδιακών και αναπτυξιακών προπονητών.
Τελικά, με την παρέμβαση των συμβούλων που απουσίαζαν, στην αμέσως επόμενη συνεδρίαση του ΔΣ, η απόφαση αυτή άλλαξε και δημοσιεύτηκε η προκήρυξη, που μπορείτε να διαβάσετε εδώ.
No comments
Post a Comment