Συνεχίζεται η προσπάθεια για ανάπτυξη στα Χανιά
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEho-oiTN-etoTeiEA1RSaf1zHABkbTU4VxwFGWgcQoZ5M5dQbFMqaU0h88FkCBCW7lvr4oga7QppzVkxQ1R3GKOKcvMRp8hjYT2y0lM4FVJEWzIZ7AA98loIFyUeG57MsDgmxvx03DS0Eb_/s320/16804409_1893686587519726_8234396803149505820_o.jpg)
Αμέσως μετά την επιτυχημένη διοργάνωση για τα Δημοτικά Σχολεία του Νομού με την πρωτοφανή συμμετοχή 47 ομάδων χειροσφαίρισης, οι τοπικοί σύλλογοι που καλλιεργούν το άθλημα στην Πόλη των Χανίων , διοργανώνουν για πρώτη χρονιά Εκδήλωση STREET HANDBALL για παιδιά Δημοτικών Σχολείων στο πολυκατάστημα JUMBO της περιοχής
Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης θα συγκεντρωθούν είδη πρώτης ανάγκης για τον Οργανισμό " ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ"
No comments
Post a Comment