Street handball στη Ραφήνα
Την Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2016 (10:30) στην Κεντρική Πλατεία
Για δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες το χάντμπολ επιστρέφει στη Ραφήνα για μια ξεχωριστή διοργάνωση στο πλαίσιο του Be Active, σε συνδιοργάνωση της ΕΑΠ/ΟΧΕ, της ΕΣΧΑ, του ΔΟΠΑΠ και με την υποστήριξη των YellowPrint, Nanou Donuts, Σαμαριτών Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού.
Την Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2016 στις 10:30 στην Κεντρική Πλατεία τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να μάθουν το άθλημα και να διασκεδάσουν.
Για δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες το χάντμπολ επιστρέφει στη Ραφήνα για μια ξεχωριστή διοργάνωση στο πλαίσιο του Be Active, σε συνδιοργάνωση της ΕΑΠ/ΟΧΕ, της ΕΣΧΑ, του ΔΟΠΑΠ και με την υποστήριξη των YellowPrint, Nanou Donuts, Σαμαριτών Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού.
Την Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2016 στις 10:30 στην Κεντρική Πλατεία τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να μάθουν το άθλημα και να διασκεδάσουν.
No comments
Post a Comment