ΑΝΟΔΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΤΖΕΤ ΣΤΗΝ ΑΕΚ
Περίπου 15.000 Ευρώ μαζεύτηκαν από την ερασιτεχνική ΑΕΚ ως πριμ για την κατάκτηση του Κυπέλλου, αλλά γίνονται προσπάθειες για κάτι καλύτερο. Στο χθεσινό συμβούλιο ο έφορος της ομάδας Κώστας Σταματιάδης εισηγήθηκε την παραμονή όλων των παικτών και φυσικά του Γιάννη Αρβανίτη, αλλά και την προσθήκη δύο αθλητών τη νέα σεζόν. Με λίγα λόγια μια αύξηση του μπάτζετ περίπου από 180.000 σε 250.000 Ευρώ.
1 comment
testt
Post a Comment